İndirim!

Krem Renk 28 CM Cera Granit Derin Tencere

112,00

Ellerinizin lezzeti Ews granit tencere ile yemeklerinize geçecek. Ailenize lezzetli yemekler yaparken mutfağınıza yakışan şık tasarımıyla rengiyle göz alan Ews granit tencere boyutları ve tasarımıyla ilk tercihiniz olacak.Granit kaplamalar yüksek ısıya dayanıklı malzemelerdir. Ayrıca teflon bazlı olmadığı için sağlığa zararı yoktur. EWs granit derin tencere koku tutmaz, yemeklerinize kötü tat katmaz ve ısıyı homojen dağıtan yapısıyla yemekleriniz siz nasıl isterseniz öyle pişer. Yüksek ısıda dahi güvenle pişen yemekler için EWs granit tencere kullandıkça kullanmak isteyeceğiniz mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Sulu yemeklerinizin, kızartmalarınızın, çorbalar ve buharda pişen sebzelerinizin lezzetine lezzet katacak. Severek kullanacağınız EWs granit derin tencere yapışmaz tabanı sayesinde size kötü sürprizler yapmaz, yemeklerinizin tadı bozulmaz.EWs’in granit tencere ve yapışmaz yapısı sayesinde oldukça kolay temizlenir ve bulaşık makinesinde gönül rahatlığıyla yıkanabilir. Yıkamak için tencerenizin bir miktar soğumasını beklemek tencereniz için doğru tercih olacaktır. Soğumasını bekleyin ve kolaylıkla temizleyin.Granit kaplama özelliği sayesinde yemekleriniz hem eşit ısıyla pişer hem de daha az enerji ile daha kısa zamanda yemek yapmanızı sağlar. EWs kaliteli granit kaplaması sayesinde ısıyı daha uzun süre hapseder. Kolayca soğumaz. Yapışmaz yapısı sayesinde yıkarken de zamandan ve enerjiden tasarruf edersiniz. EWs kolayca tutup kavramınızı sağlar. Granit tencere taşınırken kolayca tutmanızı sağlayan kulpları sayesinde yorulmayacaksınız. EWs 28 CM Cera Granit Derin Tencere size hem yıllarca lezzetli yemekler yapma imkânı sağlıyor, hem de bunu ekonomik fiyatlarla size sunuyor. Sizler mutfağınızda konforlu zamanlar geçirin diye EWs ürünleri tasarımı ve granit tencere fiyatları ile ilk tercihiniz olacak.

Stokta yok

Stok kodu: A-3059 Kategoriler:

Açıklama

ews

  • Ellerinizin lezzeti Ews granit tencere ile yemeklerinize geçecek. Ailenize lezzetli yemekler yaparken mutfağınıza yakışan şık tasarımıyla rengiyle göz alan Ews granit tencere boyutları ve tasarımıyla ilk tercihiniz olacak.
  • Granit kaplamalar yüksek ısıya dayanıklı malzemelerdir. Ayrıca teflon bazlı olmadığı için sağlığa zararı yoktur. EWs granit derin tencere koku tutmaz, yemeklerinize kötü tat katmaz ve ısıyı homojen dağıtan yapısıyla yemekleriniz siz nasıl isterseniz öyle pişer. Yüksek ısıda dahi güvenle pişen yemekler için EWs granit tencere kullandıkça kullanmak isteyeceğiniz mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Sulu yemeklerinizin, kızartmalarınızın, çorbalar ve buharda pişen sebzelerinizin lezzetine lezzet katacak. Severek kullanacağınız EWs granit derin tencere yapışmaz tabanı sayesinde size kötü sürprizler yapmaz, yemeklerinizin tadı bozulmaz.
  • EWs’in granit tencere ve yapışmaz yapısı sayesinde oldukça kolay temizlenir ve bulaşık makinesinde gönül rahatlığıyla yıkanabilir. Yıkamak için tencerenizin bir miktar soğumasını beklemek tencereniz için doğru tercih olacaktır. Soğumasını bekleyin ve kolaylıkla temizleyin.
  • Granit kaplama özelliği sayesinde yemekleriniz hem eşit ısıyla pişer hem de daha az enerji ile daha kısa zamanda yemek yapmanızı sağlar. EWs kaliteli granit kaplaması sayesinde ısıyı daha uzun süre hapseder. Kolayca soğumaz. Yapışmaz yapısı sayesinde yıkarken de zamandan ve enerjiden tasarruf edersiniz. EWs kolayca tutup kavramınızı sağlar. Granit tencere taşınırken kolayca tutmanızı sağlayan kulpları sayesinde yorulmayacaksınız. EWs 28 CM Cera Granit Derin Tencere size hem yıllarca lezzetli yemekler yapma imkânı sağlıyor, hem de bunu ekonomik fiyatlarla size sunuyor. Sizler mutfağınızda konforlu zamanlar geçirin diye EWs ürünleri tasarımı ve granit tencere fiyatları ile ilk tercihiniz olacak.

ASORTİ

Bu ürün için başka teklif yok!

Got something to discuss?


 

Genel Sorular

There are no enquiries yet.