İndirim!

Evcil Hayvan Tarak Ve Tüy Kesme Aleti 2 li Set

73,40

Evcil Hayvan Tarak Ve Tüy Kesme Aleti 2 li Set

Stokta yok

Stok kodu: 4 Kategoriler:

Açıklama

doithalat

Evcil Hayvan Tarak Ve Tüy Kesme Aleti 2 li Set

Amerkia'da satış rekorları kıran bu set ile artık evcil hayvanlarınızın bakımını çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Üstelik evcil hayvanlarınızın tüylerini temizlerken aynı zamanda masaj etkisi gösterdiğinden ; bu durum hem hayvanlarınızın hoşuna gider hemde sizi büyük zahmetlerden kurtarır.

Islak yada kuru kullanabilirsiniz. . Paket içerisnde bonus olarak bir adet tüy düzenleyici bulunmaktadır.

 

Uzun ve kısa kesimler yapabileceğiniz bu trimmer ile evcil hayvanlarınızın tüylerini düzenleyebilirsiniz. 

Özellikler :       

     Petzoom'un fırçasının en büyük özelliği tek dokunuşta fırçanın kendini temizlemesidir. Tüyü çekmez.Ayarlana bilir ıslak kuru kullanım.Evcil hayvanınızın esnek ve rahat hissetmesini sağlar.Tek dokunuşta fırça kendini temizler.Uzun ömürlü metal uçlu fırça.Kısa ve Uzun Tüylü Kedi ve Köpekler İçin Tüy Alıcı Tarak, tüm kedi ve köpekler için ideal olarak tasarlanmıştır. Tüy dökülmesi problemleriniz için etkili ve sağlıklı çözüm yoludur, düzenli kullanım sonucunda evinizdeki tüy saçılmasında %90 azalma sağlar.Ürün, evcil hayvanlarınızın dökülmek üzere olan ölü tüy ve deri tabakalarını kesmeden temizler. Evcil hayvanlarınızın sağlıklı tüylerinin uzamasına engel olan ölü tüyleri ve hayvanlarınızın üzerinde bulunan partikül, akar ve tozları toplar. Deri üzerindeki kan dolaşımını kuvvetlendirir ve canlı, sağlıklı tüylerin gelişimine yardımcı olur.Kısa ve Uzun Tüylü Kedi ve Köpekler İçin Tüy Alıcı Tarağı tarama, tüy alma, temizleme gibi değişik işlevlerde kullanabilirsiniz. Tüm Kediler, Alman Kurdu (German Shepherd), Golden Retriewer, St.Bernard, Dogo, Danua ve benzeri tüy yapısına sahip köpeklerinizin tüy bakımlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. 

Kullanım Şekli: 

1. En iyi sonuç için evcil hayvanınızı yıkayıp kuruladıktan sonra ve ayda 2 defa kullanınız.
2. Tarağı kedinizi veya köpeğinizin tüylerinin çıkış ve saat yönü şeklinde kibarca dipten yukarı doğru tarayınız.
3. Evcil hayvanınızın tüylerinde çok fazla dolaşma veya keçeleşme varsa, öncelikle bu keçeleri temizleyin, sonra tarak ile tarayın.
4. Bu tarak kediniz veya köpeğiniz üzerindeki sistem ölü tüylerin kolayca alınabilmesi için tasarlandığından, aynı bölgeyi 2?den fazla taramanıza gerek yoktur. Aşırı taramalar evcil hayvanınızın cildinde tahribata ve kızarıklıklara neden olabilir.
5. Evcil hayvanınızın hassas bölgelerinde, daha nazikçe kullanınız.
6. Bu taragı kullanırken aşırı güç harcamayınız ve tüyleri yolmayınız. Ölü tüyler en hafif taramada bile kolayca çıkacaktır.

 

 

 

Ürün Ölçüleri:

Bakım Tarağı:

  • Boy 18 cm
  • En 10 cm
  •  

Tüy Kesici Tarak :

  • Boy 9 cm
  • En  3,5 cm

 

Paket İçeriği : 

1 Adet Fırça

1 Adet Tarak

0

Bu ürün için başka teklif yok!

Got something to discuss?


 

Genel Sorular

There are no enquiries yet.