İndirim!

Çift Renkli Yeşil Bardak

35,25 15,00 kdv

Bardak seti her misafirliğin, her ziyaretin en olmazsa olmaz parçalarından birisi. Özellikle de yeni ev ziyaretlerinde muhakkak hediye edilen obje bardak setidir. Bu setlerin içinde ise ilk sırayı muhakkak su bardağı ya da su bardağı seti almaktadır. Küçük bir kaza ile kırılacak ve hatırası kaybolacak olan bu bardak seti artık yerini akrilik ürünlere bırakmaya başladı.Neden Akrilik Su Bardağı Kullanmalıyız?Akrilik sağlıklı ve bulaşık makinesinde yıkanarak tam hijyeni sağlanabilen, yanmaz ve yapışmaz aynı zamanda çizilme yapmaz bir üründür. Özellikle de su bardağı ve su bardağı seti gibi sıklıkla kullandığımız ürünler her an el altında olduğundan kırılmaya meyilli ve kazaya neden olabilecek ürünlerdir. Bu nedenle cam ya da seramik olarak seçilmesi tehlike arz etmektedir. Evinizdeki evcil hayvanınız ya da küçük çocuklarınızın ya da yaşı büyük yakınlarınızın sağlığı ve güvenliği için akrilik önemli ve güvenilir bir üründür.Ews Akrilik Düz Renkli Üçlü Bardak Seti ÖzellikleriDüz ve desensiz yapısı sayesinde hem şık hem de modern bir görünüm amacı tasarlanmıştır. Yüzde yüz yerli üretime önem veren Ews bu üçlü bardak setini , kullanıcılarına hitap etmesi için rengarenk tasarlamıştır. Kısacası yemek takımınıza ya da o kalabalık partilere yahut bir misafir ağırlamasında istediğiniz sofra tasarımına ulaşabilirsiniz. Su bardağı setini şeffaf, yeşil, kırmızı, mavi, mor ve asorti renklerinde seçebilirsiniz.Ews Akrilik Düz Renkli Üçlü Bardak Seti FiyatıPiyasa değerlerinin çok çok altında olan ve set halinde satılan üçlü bardak seti 10 lira olarak hizmete sunulmaktadır. Yüzde yüz yerli uzun ömürlü, kırılmaz, yanmaz yapışmaz yapısını düşünürsek uzun yıllar siz ve sevdiklerinizle her anınıza tanıklık edecektir.Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Mikrop ve koku barındırmaz.Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir.Ölçüler ;En: 9,5 cm / Yükseklik: 16 cm / Ağırlık: 0,120 gr

DİKKAT! BİTMEK UZERE

Açıklama

ews

Bardak seti her misafirliğin, her ziyaretin en olmazsa olmaz parçalarından birisi. Özellikle de yeni ev ziyaretlerinde muhakkak hediye edilen obje bardak setidir. Bu setlerin içinde ise ilk sırayı muhakkak su bardağı ya da su bardağı seti almaktadır. Küçük bir kaza ile kırılacak ve hatırası kaybolacak olan bu bardak seti artık yerini akrilik ürünlere bırakmaya başladı.

Neden Akrilik Su Bardağı Kullanmalıyız?

Akrilik sağlıklı ve bulaşık makinesinde yıkanarak tam hijyeni sağlanabilen, yanmaz ve yapışmaz aynı zamanda çizilme yapmaz bir üründür. Özellikle de su bardağı ve su bardağı seti gibi sıklıkla kullandığımız ürünler her an el altında olduğundan kırılmaya meyilli ve kazaya neden olabilecek ürünlerdir. Bu nedenle cam ya da seramik olarak seçilmesi tehlike arz etmektedir. Evinizdeki evcil hayvanınız ya da küçük çocuklarınızın ya da yaşı büyük yakınlarınızın sağlığı ve güvenliği için akrilik önemli ve güvenilir bir üründür.

Ews Akrilik Düz Renkli Üçlü Bardak Seti Özellikleri

Düz ve desensiz yapısı sayesinde hem şık hem de modern bir görünüm amacı tasarlanmıştır. Yüzde yüz yerli üretime önem veren Ews bu üçlü bardak setini , kullanıcılarına hitap etmesi için rengarenk tasarlamıştır. Kısacası yemek takımınıza ya da o kalabalık partilere yahut bir misafir ağırlamasında istediğiniz sofra tasarımına ulaşabilirsiniz. Su bardağı setini şeffaf, yeşil, kırmızı, mavi, mor ve asorti renklerinde seçebilirsiniz.

Ews Akrilik Düz Renkli Üçlü Bardak Seti Fiyatı

Piyasa değerlerinin çok çok altında olan ve set halinde satılan üçlü bardak seti 10 lira olarak hizmete sunulmaktadır. Yüzde yüz yerli uzun ömürlü, kırılmaz, yanmaz yapışmaz yapısını düşünürsek uzun yıllar siz ve sevdiklerinizle her anınıza tanıklık edecektir.

Özellikler ;

  • Akrilikten üretilmiştir.
  • Bulaşık makinesine girebilir.
  • Kristal parlaklığındadır.
  • Mikrop ve koku barındırmaz.
  • Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir.

Ölçüler ;

En: 9,5 cm / Yükseklik: 16 cm / Ağırlık: 0,120 gr

YEŞİL
Bardak seti modelleri ve üçlü bardak seti ürün stoklarımızda. Masanıza renk katacak akrilik bardaklar için tıklayınız.

Ek bilgi

EW's Kitchenware

18

Satıcı Bilgileri

  • SATİCİ.: yonetim
  • Henüz değerlendirme bulunamadı!

yorum eklemek istermisin?


 

General Enquiries

There are no enquiries yet.